AŞI MI? GENETİK KODLAMA MI?

Türkiye kökenli Alman çift Uğur Şahin ve Özlem Türeci tarafından Covid 19 aşısının keşfedildiği iddia edilmektedir.

 

 

AŞI MI? GENETİK KODLAMA MI?

 

Türkiye kökenli Alman çift Uğur Şahin ve Özlem Türeci tarafından Covid 19 aşısının keşfedildiği iddia edilmektedir.

Yine iddia edildiğine göre bu çift tarafından İngiltere’de BionTech adlı firma kurulmuş ve aşı burada üretilmiştir. Çiftin, Bionteach Şirketinin sahibi değil ortakları olduğu da ifade edilmektedir.

Pfizer ise Alman asıllı Charles Pfizer ve Charles Erhart adlı kuzenler tarafından 1849 yılında New York'ta kurulmuş bir ilaç şirketidir. 1957 yılından bu yana Türkiye'de de faaliyet göstermektedir.

Türkiye kökenli Alman çift Uğur Şahin ve Özlem Türeci tarafından keşfedildiği iddia edilen aşı, bu iki şirketin ortak çalışmasıyla üretilmiştir. Bu iki imin ön plana çıkarılmasının sebebi, muhtemelen aşının Türk Dünyasında ve İslam Aleminde uygulanmasını sağlamaya yöneliktir.

 

BionTech ve Pfizer, bağımsız iki şirket gibi görünmesine rağmen, her ne hikmetse her ikisinin de tüm harcamaları Bill & Melinda Gates Vakfı tarafından karşılanmaktadır. Bu vakıf aynı zamanda farmason kuruluşların da parasal destekleyicisi ve hamisidir.

https://www.gatesfoundation.org/search#q/k=bionteach

https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/Grants/2016/09/OPP1133548

 

Şimdi gelelim AŞI’NIN NİTELİĞİNE:

Hücrelerimizin çekirdeklerinde genetik sistemimizin temelini oluşturan DNA (sarmaşık şeklinde birbirine sarılmış gen dizisi) ve RNA (bağımsız tek dizi) bulunur. DNA sarmallarımızı RNA dizisi yönetir yani RNA hangi emri verirse DNA onu uygular.

Dolayısıyla sağlığımız bakımından RNA ve DNA hayati öneme sahiptir.

 

Şimdi dikkat:

İki Türkün keşfettiği aşı diye göklere çıkarılan BionTech (İngiltere) & Pfizer (ABD) tarafından kullanıma sunulan aşı, vücuda RNA zerk etmek esasına dayanıyor. Bu RNA’nın nasıl üretildiği, hangi materyalden veya hangi canlı organizmadan üretildiği, nasıl davranacağı, ne gibi etkiler oluşturacağı muamma.

Aşı ile vücudumuza girecek RNA partikülleri, hücrelerimizdeki yüzyıllardır bize ait olan RNA'nın yerine geçecek ve artık genetik sistemimizi Tapınakçı Farmasonların ürettiği RNA yönetecektir. Kısaca vücudumuz, atalarımızdan bize aktarılan genetik kodlara göre değil, tapınakçı masonların ürettiği RNA'ya göre yönetilecektir.

 

Allahu Teala’nın buyruğunu ve uyarısını duymayan duysun!

“Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları veli edinmeyin. Onlar birbirlerinin velileridir. Sizden kim onları dost edinirse şüphesiz o da onlardandır. Allah zalimler topluluğunu hidayete erdirmez.” Maide suresi Ayet 51