Menü


Hasan KOCABAŞ 10.06.2018 04:44
Mağaza adresi ve yol tarifi İLETİŞİM bölümündedir. http://hasankocabas.com.tr/sayfa-1-iletisim.html
özgür turp 23.04.2018 03:14
ürünlerinizi görerek alabileceğimiz bir adres var mı?
aytaç bey 19.04.2018 15:42
merhaba kml hastasıyım .hastalığım için kullandığım ilaçlar sürekli dien. gösterdi.mecburen alternatif tıpa yöneldim .fakat ondada tam anlamıyla bi şifa bulamadım.hasan hocamın taşların lösemi hastalığına şifa olduğunu hatta benim gibi lösemi hasatlığına şifa olan kişinin tamamen tıbben mümkün olmayan ialçtan da tamamen kurtulduğunu belirten yazılarını okudum ama neticede taş yenmiyor içilmiyor nasıl faydası olacak ki diye düşünürken kader mecburen ilik naklinden başka çarem kalmayınca ve naklinde riskleri mevzu bahis olunca olmaz ama birde şu taşları deneyeyim dedim..sonuç şifa hz ALLAH DAN hiç şübhe yok ama mevla yeryüzünü gökyüzünü sebeblere bağlı olarak yaratmış.hakiakaten o taşa da o minareli vermiş.benim artık lösemi diye bir hastalığım yok .bir ay içerisinde bcr abl dirençli hasta nın tıbbi ialaç kulanmadan değeri negatif oldu ve hala 3 senedir negatif bu tıbben mümkün değil.ALLAH RAZI OLSUN hocamdan..hiç çekinmeden kullanın şifa bulursunuz. inşallah..daha teferruatlı bilgi isteyenler mail adresimden ulaşabilirler...
Kaan Cenk ŞAHİN 25.01.2018 10:50
Merhaba Hocam ; Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.Çok kısa vadede derdimi açtım,ve sabırla dileyip yardımcı oldunuz.İlgi ve alakanız çok ama çok teşekkür ediyorum,bu ülkede sizden faydalanması gereken daha çok kardeşimiz var Rabbim başta size ve sevdiklerinize sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin inşallah. Çalışma yaşamınızda ki başarılarınız daim olsun inşallah. İyi Çalışmalar.
İ. S. 10.10.2017 19:30
Hocam Merhaba, taşlarla ilgili Akit TV programınızı izledim biraz ve hemen sayfanızı ziyaret ettim. Fakat bulamamış olabilirim de, belirli taşların sürahiye konup, nasıl bir şifa göreceğimize dair bir yazı göremedim. Ben bir sürü akik taşını suda beklettim ve suyun altında beklettim. Bunları ardından sürahime koydum. Şimdi bu sudan içiyorum. Tabii haftada bir kez tekrar yıkayacağım taşlarımı.Bu konuyu da araştırmışsınızdır mutlaka. Avrupada "Su taşları" adı altında satarlar, bunlar suyu enerjilendirmek için kullanılır. Türkiye için de böyle açıklayıcı bir makale yazar mısnız? Çünkü her taş da suya uygun olmuyor. Akiğin bu şekilde kullanımı nasıl bir yarar sağlar bedene? Elbette hatırlatmak isterim ki, bu taşları kullanırken yine Allah'tan şifa istiyorum, taştan beklemiyorum, çünkü taş bir vesiledir. Şifasını yine Allah verecektir. Yardımcı olur musunuz bu konuda? Çok teşekkür eder ve saygılarımı sunarım
Recep Altun 31.01.2017 08:56
Merhabalar Hasan Bey. Google'da "Benim Şiirlerim" başlıklı bir görsel ararken, "Leyla Görünür" başlıklı şiirinizi gördüm, okudum ve beğendim. Hasan Kocabaş'ı tanımak isteyince de sitenize ulaştım ve harika bir site ile karşılaştım. Taşlarla ilgili bir şeyler duymuştum ama, bu kadar yararlı olabileceklerini hiç düşünmemiştim. Gerçekten çok yararlı bir site olmuş. Emeğinize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Selam ve dualarımla.
özkan kahya 04.03.2015 20:18
merhabalar hocam.çalışmalarınızı siteniz aracılığıyla çok yakından takip ediyorum.eşimdeki tiroid ve mide ülseri kullandığımız taşlar sebebiyle (bel kuşağı,kolye ,bileklik) tamamen iyileşmiş durumda.Allah sizden razı olsun. Taşların nasıl bir yararı olabilir diye düşünüyordum. kullanmasaydık belkide inanmazdık.çok sağolun sevgiler selamlar....
melek kara 07.01.2015 13:02
birçok konuda aydınlandığım taş seçimlerimi yapıyorken sıkça kullandığım bir adres oldu bu site. Çokça teşekkür ediyorum ancak "hangi taşlar hangileriyle kullanılabilir, birbirini olumsuz etkileyen taşlar var mıdır veya mesela jasper, hematit ve sitrin gibi farklı karakterde taşlar birarada kullanılabilir mi?" gibi sorularıma hiçbir yerde cevap bulamadım. Beni aydınlatırsınız diye düşündüm. Şimdiden teşekkür ederim.
mehmet topkaya 06.01.2015 00:04
Merhabalar hocam öncelikle vermiş oldugunuz bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyorum.Ben 2012 den itibaren multipl miyelom kanseriyim otolog kök hücre nakli oldum halen tedavilerim ctf hemotoloji kök hücre servisinde,ortopedi servisinde devam etmekte.Hocam bu kanseri 2009 yılındaki Ayamama deresinin taşmasıyla;11 yıldır çalıştıgım otomotiv firmasının tamamı çin malı olan on bini aşkın hasar gören muhtelif yedek parçaları ihale ile alıp hijyensiz çok pis güvenlik tedbirlerinin alınmadıgı bir deponun vc kısmında 3 yılı aşkın süre yıkama,boyama,parlatma vb işleri şiketim cebren bana yaptırdı ve bir süre sonra rahatsızlandım ve teşhis kondu.Allah razı olsun sizden multipl miyelom'a nedenlerini o kadar güzel ifade etmişsinizki inanın eşimle mutluluktan uçtuk desem yeridir.Meslek hastalıkları ve cerrahpaşa kanserimin neden olabilir aşamasında maruz kaldıgım nedenleri görmezden gelip meslek hastalıkları listesine inanmalarını sayenizde ispatlama şansını bana verdiğiniz için size minnettarım.Yapacagınız ve atacagınız her adımda başarılar diliyorum saygılarımla.
Yücel ACAR 01.01.2015 16:38
değerli hocam. okul döneminde verdiğin bilgiler yeterli olmadıki yada senin bilgeliğine herzaman ihtiyacaımız olduğundan dırki allahü teala hala senin bilgilerini alma şerefine nail olmamızı sağlıyor. bir ömür sağlık mutluluk ve huzur dolu günlerde olman dileğimle.
HAKAN KATAR 14.11.2014 22:16
merhaba hocam sayfanıza beyeniyle takip ediyorum vermiş olduğunuz değerli bilgiler için sonsuz teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim saygılar.
Mehmet ARIKAN 17.05.2014 18:17
Selamünaleyküm hocam çok güzel bir site olmuş kaynak gösterilecek nitelikte,herkese faydalı olacağını düşünüyorum Allah muvaffak eylesin.
kürşad akyürek 31.01.2014 00:27
Hocam erkek yüzük modellerini arttırsak diyorum..TURKUVAZ VE MAVİ AKİK TALEBİM OLACAK AMA YOK....KOLAY GELSİN
Musa TAŞ 08.01.2014 22:10
Üstadım siteniz güzel olmuş. İnsanlara faydalı olacak ilim ve bilim erkanı olmak harikulade bir duygu olmalı. Hayatınızda ve çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bu arada sanal mağazanızla ilgili çalışamayı tamamlatırsanız ayrıca müteşekkir oluruz.
Murat Güner 25.11.2013 20:01
Hocam çalışmalarınızı takip ediyorum. çok kapsamlı ve insanı tatmin eden araştırmalarınız var. Şifa Allahtan ama bize de araştırmak düşüyo. biz sebeblere riayet ettikten sonra gerisi Ondan. Rabbim yardımcımız olsun
Bekir ASLAN 16.11.2013 10:51
Hocam sizi takip eden bir insan olarak sisteniz öncelikle hayırlı olsun.Bizler taş uzmanı olmadığımız için piyasadaki sahte taşları anlamamız imkansız gibi,o yüzden sizin gibi güvenilir hocalarımız sitesinde proplemizi izah edip ona göre faydalı olacak taşın tespit edilerek görsel satış imkanı sunulmasının faydalı olacağını değerlendiryorum bir çok insanında bu beklentide olduğunu düşünüyorum.Bu beklentileri gidereğinizden de eminim.Başarılarınız devamını dilerim.
ersin ocak 04.10.2013 05:33
veb siteniz hayırlı uğurlu olsun
Murat Güner 27.09.2013 08:47
Hocam sizi seviyoruz. Hayırlı olsun
Gökhan AYDIN 04.09.2013 18:55
Sayın;Hasan KOCABAŞ, Hayırlı hizmetlerinizin devamını dilerim.Peygamberimiz Efendimiz (S.a.v) akik den yüzük edinin zira ona gam isabet etmez buyuruyor.Sizinle cep ile iletişim kurmuş,doğum tarihine bağlı taş sormuştum,kırmızı akik demiştiniz.İnşaallah kırmızı akik yüzük kullanarak sünnt i seniyeyi işlemek arzumuz.Yüzük olarak en sevdiğim yakut taşının gümüşü ve işlene taşı. Selam ve saygılarımla. İ.B.B.Arnavutköy İtfaiye Personeli.
ÜMMÜGÜLSÜN EKİCİ 30.08.2013 08:43
2006 dan bu yana esansiyel trombositoz hastasıyım, sitenizde pek bu hastalıkla ilgili bilgi bulamadım ama genede sormak isterim bana yönelik tedavi edici taş var mı?
HATİCE MANDEV 27.08.2013 11:28
benim tanıdığım bir kişide multipl skleros hastalığı var ne kullanmalı ve hangi taş kullanmalı haticemandev_34@hotmail.com
Ahmet Baştacı 27.06.2013 09:41
Web siteniz hayırlı olsun.
Bu Yazıyı Paylaş;
Copyright © 2015 hasankocabas.com.tr Online Kullanıcı : 8 | Bu Günkü Ziyaretçi : 435 | Toplam Ziyaret : 1,681,595

                      ortakfikir tasarım ofisi